ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ 
Х
VII МІЖНАРОДНОГО ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ - 2018

(20 – 23.11.2018 р., м. Київ, МВЦ)

З 20 по 23 листопада на території Міжнародного виставкового центру пройшов XVII Міжнародний промисловий форум – щорічний великомасштабний виставковий захід, присвячений новітнім технологіям металообробки, машино- та приладобудування, зварювання та обробки поверхні, привідної техніки та промислової автоматизації, вантажному та складському устаткуванню, безпеці праці та супутнім промисловим технологіям.

Організатор виставки – Міжнародний виставковий центр – висловлює вдячність компаніям та підприємствам, які презентували свої розробки та продукцію на експозиції, учасникам науково-практичних і презентаційних заходів, а також – спеціалізованим медіа, які висвітлювали подію в рамках рекламної кампанії.

Попередні підсумки роботи заходу:

  •   загальна кількість учасників - 352 компаній та підприємств;
  •   представлено технології та обладнання з 32 країн світу, зокрема, Китай, Чехія та  Туреччина сформували свої національні експозиції;
  •   загальна площа експозиції перевищила 22 000 кв.м.;
  •   форум відвідали більше 12 000 фахівців.

Через деякий час буде опрацьовано статистичні дані виставки та опубліковано розгорнутий звіт. Зараз пропонуємо згадати найяскравіші моменти роботи спеціалізованих виставок у фоторепортажі:


*фото*