Drone.UA представить на It-Corner флагман від DJI - P4 Multispectral!


Валерій Яковенко, co-founder в Drone.UA анонсував новий унікальний високоточний дрон.


У рамках It-Corner 2019 на виставці AgroComplex відбудеться презентація флагманської моделі дрону Phantom 4 multispectral від компанії DJI. Даний дрон призначений виключно для сільського господарства. Він постачається із встановленою мультиспектральною камерою для моніторингу вегетаційних індексів і створенню карт розподілу біомаси по полю. Це перше мультиспектральне рішення від торгової марки DJI, яке поставляється на український ринок і ексклюзивний пристрій від світового лідера ринку безпілотних рішень, який буде представлений у рамках It-Corner.


На даний момент передзамовлення на пристрій вже розміщені кількома масштабними компаніями в Україні. Новий дрон буде призначений як для проведення обмірних робіт, так і для виконання задач по точному землеробству. Модель P4 Multispectral постачається разом з високоточним GPS-приймачем з RTK технологією, що дозволяє отримувати точність зображення і результуючого матеріалу до одного сантиметру. А також надає можливість проведення надточних обмірних робіт із створенням карт рельєфу полів.


Особливістю нового дрону є можливість одночасного використання з іншими сільськогосподарськими дронами для обприскування, зокрема з дронами напрямку Agras.


У рамках виставки буде представлена нова логіка роботи сільськогосподарських дронів. Під час одного виїзду бригади операторів безпілотних технологій буде здійснюватись сканування поля, визначення проблемних зон для внесення засобів захисту рослин і одночасне створення маршрутів для дронів-обприскувачів, які виконують політ відразу ж після вильоту першого дрону. Таким чином, швидкість виконання сільськогосподарських операцій скоротиться, а затрати на логістику будуть зменшені. Вже зараз комплексне використання дронів у сільському господарстві дозволяє зменшити вартість застосування технологій на рівень, що відповідає класичним внесенням засобів захисту рослин за допомогою прицепних чи самохідних обприскувачів. При цьому точність внесення виходить вища і на полях відсутні проходи техніки, що дозволяє зекономити до 4% майбутнього урожаю.


Саме на It-Corner 2019, компанія Drone.UA прагне передати унікальну новинку від DJI в руки фермерів, агрономів, що працюють в сільському господарстві, щоб допомогти їм управляти своїми земельними ресурсами більш ефективно. Приходьте та випробовуйте новий надточний дрон P4 Multispectral вже 29-31 жовтня у МВЦ! Буде видовищно!


Безкоштовне запрошення на It-Corner 2019 за посиланням: http://bit.ly/2oqIefu
AgroComplex діловий: що представить бізнес-програма виставки?


29-31 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться топовий івент для аграріїв - AgroComplex 2019.

У рамках виставки буде проходити низка професійних заходів. Відвідувачі зможуть поглибити свої агро-знання, надихнутися цікавими доповідями спікерів, познайомитися з бізнес-партнерами, поспілкуватися з професіоналами та знайти роботу своєї мрії. Буде неймовірно цікаво та пізнавально! Справжній брейнстормінг!


Must visit на AgroComplex 2019:


 • Провідний системний інтегратор безпілотних рішень, компанія Drone. UA організовує бізнес-форум IT-Corner 2019: тренди, технології, майбутнє для агро 4.0.

Коли: 29 жовтня, 12:00 – 17:00.

 • Команда AgroComplex 2019 спільно з провідним медіа-агентством для агробізнесу «SAPIENZA» організовує першу конференцію «Збільшення прибутків в агробізнесі 2019». Тут можна почути корисні практики, нові ідеї, тренди та технології, а головне – отримати сучасні інструменти для розвитку свого бізнесу.

Коли: 29 жовтня, 12:00 – 16:00.

 • За підтримки Спілки пасічників України відбудеться конференція «Продуктивне бджільництво в Україні. Експортний потенціал, стратегічні напрямки розвитку». Всі, хто сприяє розвитку напрямку бджільництва мають бути тут. Це місце консолідації пасічників та експертів галузі.

Коли: 29 жовтня, 12:30 – 17:00.

 • Майстер-клас: «Як підвищити ефективність свинарського бізнесу?» .

Коли: 29 жовтня, 10:00 – 17:00.

 • Асоціація Теплиці України разом з Національним університетом біоресурсів і природокористування України проведе міжнародну конференцію «Ефективна теплиця-нові підходи, реальні прибутки».

Коли: 30 жовтня, 09:30 – 17:00.

 • За підтримки Біоенергетичної асоціації України відбудеться AgroEnergyDAY 2019. Другий міжнародний форум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі.

Коли: 30 жовтня, 10:00 – 16:30.

 • Особливою агро-it сенсацією стане спільний проект Миколіївського національного аграрного університету та компанії Ландтех, а саме: Презентація результатів експериментального проекту «162 га цифрового поля».

Коли: 30 жовтня, 09:30 – 11:30.

 • Команда AgroComplex 2019 готує корисний практичний семінар: «Маркетингові інструменти для реалізації фермерської продукції на місцевих і глобальних ринках».

Коли: 30 жовтня, 11:00 - 14:00.

 • До особливих подій виставки можна віднести інформаційний захід з подіумною дискусією: «Готовність до інвестицій у переробку - німецькі рішення для сталого розвитку сільського господарства в Україні”. Подія відбудеться під патронатом посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні спільно з IFW expo Heidelberg.

Коли: 30 жовтня, 14:00 - 17:00.

 • Також пройде технологічний NON-STOP: IT - рішення для агробізнесу. Презентація новинок від компаній учасниць експозиції IT-Corner 2019.

Коли: 30 жовтня, 14:45 - 17:00.

 • Ну і, безумовно, не можемо не розповісти про топовий івент для студентів та молодих фахівців 7-й День молодого спеціаліста. Ярмарок вакансій.

Коли: 31 жовтня, 10:00 - 13:00.

 • Для всіх бажаючих інтегрувати нові технології у свій агробізнес пройде воркшоп: “Як опанувати діджитал-технології спеціалістам зі стажем і початківцям?”.

Коли: 31 жовтня, 10:00 - 12:00.


Запускаєте стартап? Виводите на ринок новий продукт? Прагнете прийняти правильні бізнес-рішення стосовно розвитку Вашого агробізнесу або ж Ви студент, який прагне зробити приголомшливу кар’єру в українському АПК?


Прокачайте свої агро-знання! Розвивайтеся разом з AgroComplex 2019!


Додаткова інформація
Welcome на Agro-party!


30 жовтня в рамках AgroComplex 2019 відбудеться агро-party з нагоди завершення аграрного сезону. Захід пройде за участі керівників національних машинобудівних, хімічних та інших ресурсних компаній, а також керівників аграрних підприємств. Саме тут відбудеться нагородження компаній виробників сільськогосподарської техніки у номінації “Легенда вітчизняного машинобудування”. Команда AgroComplex 2019 розіграє спеціальні сертифікати зі знижкою на флагманські розробки національних виробників техніки.  А справжнім сюрпризом вечора стане виступ зіркового гостя - переможця шоу Голос країни 2017, Олександра Клименка.


Крім того, Agro-party – це ще корисний нетворкінг- майданчик для налагодження бізнес-зв’язків, підвищення пізнаваності бренду, стимулювання продажів. Вже 30 жовтня, на вечірці можна зустріти майбутніх партнерів, зробити комерційну пропозицію, обмінятися корисним професійним бекграундом. А також, це чудова нагода поспілкуватися з однодумцями та колегами у неформальній обстановці.


Запрошуємо всіх, кому небайдуже майбутнє агробізнесу 29-31 жовтня у Міжнародний Виставковий Центр! Найкращі фахівці ринку, найкращі кейси, нові тренди – цьогоріч міжнародна виставка для агробізнесу AgroComplex 2019 буде вражати своїм масштабом та кількістю представлених заходів. Що стосується Agro-party – то це must visit для аграріїв. Що там казати, це місце, де консолідується вся агроеліта.


Думаєте Ви вже бачили все, і на кінець агросезону нічому дивуватися? Welcome на AgroComplex 2019 це  унікальна можливість відкрити для себе новинки, інсайти, розробки, рішення, свіжі кейси та тренди від провідних аграрних компаній.


А також не проґавте найгарячішу подію агросезону  - Agro-party 2019! Буде круто!


Додаткова інформація

AgroComplex 2019 – виставка ефективних рішень для агробізнесу!


AgroComplexміжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу, яка презентує весь комплекс передових технологій для підвищення конкурентоспроможності виробництва відповідно до світових викликів та глобальних змін.

Місія проекту – стати національним інтегратором у формуванні інноваційної моделі  агропромислового ринку України через презентацію високоінтелектуальних технологій, ефективного досвіду та нових бізнес-напрямків

AgroComplex проходить 1 раз на 2 роки чергуючись з міжнародною виставкою виробників сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО». Завдяки цьому, кожна наступна виставка відображає реальні зміни, що відбулися за цей час та дає орієнтири для інноваційних напрямків розвитку галузі на майбутній період.

AgroComplex 2019 у цифрах:

 • більше 400 компаній
 • до 15 країн світу
 • національна експозиція Німеччини
 • колективні експозиції Китаю та Туреччини
 • більше 18 000 відвідувачів з усіх регіонів України
 • виставкова площа 30 000 кв. м

2019  - рік нових ідей та цікавих проектів. Команда AgroComplex 2019 підготувала для вас нові заходи, які відбудуться в рамках виставки:

 1. Ривок до якості 2019: найбільша в Україні експозиція національних виробників сільськогосподарської техніки, де на демонстраційному майданчику  будуть представлені найпопулярніші моделі техніки національного виробництва.
 2. IT- corner 2019 – спеціалізована експозиція, яка об’єднує розробників смарт-рішень, цифрових технологій для точного землеробства та програмного забезпечення.
 3. AgroEnergyDAY 2019 – міжнародний експофорум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі. Включає виставкову експозицію та спеціалізований бізнес-форум.
 4. Тепличний бізнес України 2019: спеціалізована експозиція технологічних рішень для захищеного ґрунту.
 5. Local to Global - експозиція  фермерської та крафтової продукції.
 6. Продуктивне бджільництво - спеціалізована виставка виробників обладнання для галузі бджільництва, ветеринарних препаратів, бджоло-пакетів та супутніх товарів.

Слідкуйте за новинами на офіційному сайті виставки: http://www.agrocomplex.kiev.ua/ua
Повне занурення аграріїв в цифрові технології: як охопити неосяжне?


Говорячи про майбутнє агробізнесу обов’язково згадуєте цифрові технології? Звичайно ж!

Адже ІТ в Агро стало не просто трендом, а must have. Сьогодні використання технологій GPS-GIS-RS, Bigdata, Blockchain, робототехніки, безпілотних літаючих апаратів (або просто дронів) та інших десятків/сотень smart-рішень стало незамінним атрибутом успішного агробізнесу. А що ж далі?


З початку року експерти відмічають дві основні тенденції на ринку цифрових рішень для аграріїв:

1. Цифрові технології стали доступними для всіх категорій господарств через мобільні телефони.

Стартуючи з  мобільних додатків (типу «помічник агронома») навіть мікрогосподарства активно переходять до цифрового землеробства. Електронні карти полів, оптимізація виробничих процесів, контроль за технічними операціями та станом посівів, прогнозування врожаю та погодних ризиків, робота із фінансовими показниками та звітністю – тепер повністю перемістилися в мобільний телефон. Всі дані «тут і зараз» і майже не потребують капітальних вкладень! Низка ресурсних компаній пропонують безкоштовні мобільні додатки та онлайн-кабінети для фермерів, де зібрані «енциклопедії» даних!

2. Вітчизняні розробники-інноватори успішно конкурують  на міжнародному ринку!

Сьогодні світова агроспільнота розглядає Україну не просто як лідируючого експортера зернових чи олійних культур, перспективного постачальника органіки, свіжих фруктів та овочів. Сьогодні Україна – це інтерактивний осередок розробки та впровадження цифрових рішень в агробізнесі.

Останні кілька років українські інноваційні компанії та стартапери активно завойовували увагу іноземної аудиторії власними розробками. Момент признання на зовнішніх ринках українського високоінтелектуального продукту став новою ерою для вітчизняного агропромислового комплексу. І це лише початок!


Такі тенденції додають оптимізму. Та в той же момент з’являються нові виклики: як охопити неосяжне? Адже:

 1. Кількість smart-рішень постійно зростає. Тому навіть обізнані фермери не встигають відслідковувати нові можливості. І тут же: як інтегрувати нові рішення до тих, що вже працюють на господарстві?
 2. Світова конкуренція, особливо в ІТ-сфері, надто висока. Стратегічне запитання: як на гребні хвилі «першопрохідців» закріпити лідерські позиції на міжнародному ринку цифрових технологій для агробізнесу?

Одночасне рішення обох завдань пропонують на IT-Corner 2019, спеціалізованому майданчику цифрових технологій та smart-рішень для агробізнесу,  який відбудеться 29-31 жовтня в Києві. Унікальна ідея IT-Corner 2019 – інтерактивна презентаційна зона в форматі open-space, де агровиробники можуть комплексно ознайомитися із існуючими на ринку цифровими технологіями та побачити у взаємодії рішення різних розробників.

- «Для того, щоб зрозуміти нове явище, потрібно в нього зануритися з головою. Не просто щоб «побачити», а щоб «пережити, зробити частиною власного досвіду. З цього й виникла ідея створення виставкової експозиції «без кордонів», де будуть по-максимуму представлені «розумні» рішення. Це по-перше», - коментують організатори.

- «По-друге: надважлива ціль – забезпечити національним компаніям-учасницям розширені можливості в b2b сегменті. Акселеруючи розробників в одній локації, забезпечуючи потужну інформаційну підтримку заходу – ми формуємо цілісний образ вітчизняного ІТ-сегменту в агробізнесі. Наші виставки відвідує величезна кількість представників міжнародних компаній, які шукають потенційних партнерів. І це – шанс масштабування бізнесу для початківців!»


IT-Corner, як ефективна бізнес-платформа нового формату, зарекомендував себе восени 2018. Цього року захід відбудеться в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2019», що пройде з 29 по 31 жовтня в м. Київ (МВЦ, Броварський проспект, 15).
Тепличний Бізнес 2019


Спеціалізована виставка


Місце проведення: МВЦ, м. Київ


Дата проведення: 29-31.10.2019


Тепличний Бізнес 2019 – спеціалізована виставка ефективних технологій та обладнання для тепличного господарства.

Тематичні розділи виставки:
- Технології вирощування рослин захищенного ґрунту та селекція.
- Проектування та будівництво теплиць.
- Штучне освітлення теплиць та системи контролю клімату.
- Підготовка води та системи зрошення.
- Покривні матеріали.
- Ґрунтосуміші та субстрати.
- Насінництво.
- Захист рослин та добрива.
- Грибовиробництво.
- Обладнання для первинної переробки тепличної продукції.
- Енергозбереження та утилізація відходів.
- Внутрішня логістика та обладнання.
- Організація збуту продукції, маркетинг.
- Підготовка кадрів.


Виставка сприятиме:
- Впровадженню провідних технологій в тепличну галузь.
- Надходженню фінансування в галузь
- Просуванню тепличної продукції на вітчизняний ринок та на експорт
- Обміну ідеями та розширення своєї бізнес мережі у галузі
- Висвітленню питання маржинальності та енергоефективності тепличного бізнесу.


Must visit: міжнародна конференція:”Ефективна теплиця-нові підходи, реальні прибутки”, яка відбудеться у рамках виставки Тепличний Бізнес 2019.


Тепличний Бізнес 2019 відбудеться в рамках міжнародної виставки ефективних рішень для агробізнесу AgroComplex.


Запрошуємо фахівців галузі до участі у виставці!


Слідкувати за всіма новинами заходу можна на офіційній сторінці події у Facebook


Телефонуйте (044) 461-93-68 та (050) 446-55-85 aбо пишіть на email - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Продуктивне Бджільництво 2019


Перша міжнародна спеціалізована виставка


Місце проведення: МВЦ, м. Київ


Дата проведення: 29-31.10.2019


Продуктивне Бджільництво 2019 – перша міжнародна спеціалізована виставка виробників обладнання, ветеринарних препаратів, бджоло-пакетів та супутніх товарів для галузі бджільництва.
Виставка створить учасникам максимально комфортні умови для ефективної комунікації між виробниками бджолопродуктів, обладнання для бджільництва, експортерів та потенційних замовників.


Тематичні розділи спеціалізованої виставки Продуктивне Бджільництво 2019:

- Обладнання для бджільництва;
- Вощина та кормові добавки;
- Генетика та розмноження бджіл;
- Ветеринарія;
- Апітерапія;
- Технологічні лінії для переробки бджоло продукції;
- Внутрішня та міжнародна логістика;
- Транспорт та спецтехніка;
-  Інвентар та спецодяг;
-  Органічне виробництво меду;
-  Спеціалізована література;
-  Інформаційні партнери.


У рамках виставки Продуктивнее Бджільництво 2019 буде унікальна можливість відвідати конференцію на тему: “Продуктивне Бджільництво в Україні. Експортний потенціал, стратегічні напрямки розвитку”.


Слідкувати за всіма новинами спеціалізованого заходу можна на офіційній сторінці події у Facebook:


Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки AgroComplex 2019.


Завдяки цьому учасники зможуть ознайомитися з:


-          Новинками техніки та ресурсного забезпечення (33P, добрива, насінництво, садивний матеріал);

-          Обладнанням для переробки сільськогосподарської продукції;

-          Smart-рішеннями;

-          Біоенергетичними технологіями та трендами;

-          Новими трендами розвитку агробізнесу в Україні.


Запрошуються  до участі компанії, що пропонують рішення для галузі бджільництва.


За додатковою інформацією звертатись за телефонами (044) 490-64-69 та (050) 446-88-35 aбо писати на email - This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Команда AgroComplex 2019 запустила соціальну акцію «Зелений щит планети». Долучайтеся!


«Відвідай виставку – збережи природу та сільське господарство!» - з таким закликом команда виставки «АгроКомплекс 2019»  запустила соціальну акцію «Зелений щит планети».

На честь кожного відвідувача виставки буде висаджено дерево у ДП «Вищедубечанське лісове господарство», Київська область, Вишгородський район, с. Пирново.  Загальна площа ділянки становитиме 2 га. У планах: сосна звичайна, червоний та звичайний дуб.

Основна ідея: звернути увагу аграріїв на взаємозв’язок зменшення площі лісів та стихійних лих, які нещадно впливають на сільське господарство.

Тож, долучайтеся до ініціативи!

Запрошуйте однодумців, відвідуйте виставку і ставайте учасником акції «Зелений щит планети».

Безкоштовне запрошення на виставку за посиланням:  http://www.invitation.kiev.ua/